Zasięg Nowy Staw

Nowy Staw. Powstaje sieć światłowodowa.

Na terenie miasta Nowy Staw zostanie wybudowana nowoczesna sieć światłowodowa, za pośrednictwem której mieszkańcy będą mieli możliwość przyłączenia swoich domostw i mieszkań do telewizji 4K i ultra szybkiego Internetu światłowodowego. Jej oddanie planowane jest na jesień tego roku. Urząd Miejski w Nowym Stawie w dniu 4 czerwca br. podpisał umowę z operatorem telekomunikacyjnym – Malborskie Światłowody Sp. z o.o. w ramach której do nowoczesnej sieci światłowodowej zostanie podłączony Urząd Miasta Nowy Staw oraz jednostki podległe. Zostanie także wybudowany szkielet światłowodowy pod nowy monitoring miejski.
Umowę podpisali: Jerzy Szałach – burmistrz Nowego Stawu oraz Piotr Wąsowicz, przedstawiciel Malborskich Światłowodów.
Przypomnijmy, że Nowy Staw jest trzecim miastem po Malborku i Nowym Dworze Gdańskim, w którym operator telekomunikacyjny Malborskie Światłowody wybuduje infrastrukturę światłowodową. Za pośrednictwem światłowodu użytkownicy nieruchomości mogą mieć dostęp do telewizji cyfrowej wysokiej rozdzielczości, usług interaktywnych, usług na żądanie oraz pozostałych zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych, jak np. lokalne kanały informacyjne 801, 802 i 803.

Diametralnie zmieni się prędkość internetu w Nowym Stawie, którego dostęp będzie nielimitowany o przepustowościach rzędu kilkuset Mb/s (100 Mb/s, 150 Mb/s, 300 Mb/s wkrótce 600 Mb/s i 1000 Mb/s). Symetryczne łącze internetowe dla firm Zapewnij sprawny przepływ danych w swojej firmie, dzięki szybkiemu i niezawodnemu dostępowi do Internetu w oparciu o symetryczne łącze, zapewniające jednakową prędkość wysyłania i odbierania danych. Brak limitu pobierania i wysyłania danych. Sieć światłowodowa jest gwarancją stabilności oraz wysokiej przepływności transmisji danych. Zapewnimy dostęp do Internetu w technologii FTTH.

 

Prędkość pobierania do 300 Mbps, wkrótce 600 i 1000 !
Terminal Światłowodowy z siecią bezprzewodową WiFi (2,4 GHz i 5 GHz). Intensywne korzystanie z Internetu na kilku urządzeniach jednocześnie. Szybkie wysyłanie zdjęć w e-mailach lub filmów na YouTube. Wysoka jakość wideo w połączeniach Skype.
zadzwoń i zamów – 570 527 999

Zamów Światłowód i Telewizję HD już za 39 zł