Internet światłowodowy



Limit danych

Pobieranie ↓

Wysyłanie ↑

Aktywacja

Instalacja

okres umowy

49,99

Gwarancja Stałej Ceny



bez limitu

120 Mbps

12 Mbps

0 zł - promocja

59 zł

24 mies.

59,99

Gwarancja Stałej Ceny



bez limitu

240 Mbps

24 Mbps

0 zł - promocja

59 zł

24 mies.

89,99

Gwarancja Stałej Ceny


bez limitu

360 Mbps

36 Mbps

0 zł - promocja

59 zł

24 mies.


99,99

Gwarancja Stałej Ceny


bez limitu

660 Mbps

66 Mbps

0 zł - promocja

59 zł

24 mies.


149 zł

Gwarancja Stałej Ceny


bez limitu

1200 Mbps

120 Mbps

0 zł - promocja

59 zł

24 mies.

Cennik dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Podane ceny zawierają 23% podatku VAT.

 

Wypożyczenie lub zakup na własność Super terminali światłowodowych (router światłowodowy):

z Wi-Fi GPON ONT na 24 miesiące – 150 zł (kupujesz na własność – nie musisz zwracać) lub 10 zł miesięcznie

Najważniejsze cechy:

terminal GPON ONT;

port GPON SC/UPC;

1 gigabitowy port Ethernet;

3 porty fast Ethernet

transmisja sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;

maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s;

dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda.

 

z SUPER Wi-Fi 5AC GPON ONT (dwie sieci na raz !) na 24 miesiące – 250 zł (kupujesz na własność – nie musisz zwracać) lub 12 zł miesięcznie – POLECAMY !

Jest kompatybilny z nowoczesnym standardem IEEE 802.11ac i korzysta z technologii 2×2 MIMO. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć maksymalną teoretyczną przepustowość WiFi na poziomie 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz.

Najważniejsze cechy:

4 gigabitowe porty Ethernet

10/100/1000 Mb/s

2 porty USB;

dwuzakresowe radio WiFi 2,4 / 5 GHz;

2×2 MIMO;

do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz / do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz.