Internet

Internet Światłowodowy

  • Prędkość pobierania do 300 Mbps, wkrótce 600 !
  • Terminal Światłowodowy z siecią bezprzewodową WiFi
  • Intensywne korzystanie z Internetu na kilku urządzeniach jednocześnie
  • Szybkie wysyłanie zdjęć w e-mailach lub filmów na YouTube
  • Wysoka jakość wideo w połączeniach Skype
  • Brak limitu pobierania i wysyłania danych
  • STAŁY GLOBALNY ADRES IP !!!
  • zdzwoń i zamów – 570 527 999
cta_internet_telewizja2
Net 50
Net 100
Net 150
Net 300
Prędkość pobierania
50Mb/s
5 Mb/s
100Mb/s
100 Mb/s
150Mb/s
15 Mb/s
300Mb/s
30 Mb/s
Prędkość wysyłania
5Mb/s
10Mb/s
15Mb/s
30Mb/s
Instalacja Instalacja i aktywacja za 1,23 zł!
Okres zobowiązania
24 miesiące
Abonament

40,00 zł

50,00 zł

60,00 zł

89,00 zł

Cennik dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Podane ceny zawierają 23% podatku VAT.

Cena aktywacji jest jednorazowa i pokrywa koszt montażu instalacji oraz aktywacji usługi.

 

Wypożyczenie super terminal światłowodowy:

z Wi-Fi GPON ONT na 24 miesiące – 123 zł (jednorazowo) lub 10 zł miesięcznie

Najważniejsze cechy:

terminal GPON ONT;

port GPON SC/UPC;

1 gigabitowy port Ethernet;

3 porty fast Ethernet

transmisja sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;

maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s;

dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda.

 

z Wi-Fi 5AC GPON ONT na 24 miesiące – 199 zł (jednorazowo) lub 12 zł miesięcznie – POLECAMY !

Jest kompatybilny z nowoczesnym standardem IEEE 802.11ac i korzysta z technologii 2×2 MIMO. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć maksymalną teoretyczną przepustowość WiFi na poziomie 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz.

Najważniejsze cechy:

4 gigabitowe porty Ethernet

10/100/1000 Mb/s

2 porty USB;

dwuzakresowe radio WiFi 2,4 / 5 GHz;

2×2 MIMO;

do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz / do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz.